5:25 PM
Нарада

Організаційно-методичні засади діяльності закладів освіти

в умовах інклюзивного навчання

18 січня 2022 року Комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Піщанської сільської ради за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Піщанської громади було проведено робочу нараду на тему: «Організаційно-методичні засади діяльності закладів освіти в умовах інклюзивного навчання».

У нараді взяли участь працівники відділу освіти, керівники та заступники закладів освіти Піщанської громади, а також працівники інклюзивно-ресурсного центру.

З вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу освіти Світлана Крупа та наголосила про те, що жодна дитина не має відчувати себе іншою та виключеною з освітніх, культурних і соціальних процесів – це головне завдання інклюзії.

В.о. директора КУ «ІРЦ» Валентина Наріжна повідомила присутнім про визначення рівнів підтримки в закладах освіти та про роботу з автоматизованою системою інклюзивно-ресурних центрів.

Валентина Ступак, спеціаліст відділу розповіла про відповідне  оформлення документації з організації інклюзивного навчання закладів освіти.

По завершенню наради було прийнято рішення щодо командної роботи закладів освіти та фахівців ІРЦ.


Категорія: Новини | Переглядів: 79 | Додав: osvita_peschane | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar