9:26 PM
Шановні учасники освітнього процесу!

До уваги учнів, батьків та осіб які тимчасово переселені до

 Піщанської територіальної громади!!!

Із 14.03.2022 року освітній процес у закладах загальної середньої освіти нашої територіальної громади для учнів 1-11(12) класів буде організовано із застосуванням технологій дистанційного навчання та дистанційного  режиму роботи педагогічних працівників (за необхідності), у зв'язку із введенням воєнного стану на території України та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.03.2022 N1/3378-22"Про організацію освітнього процесу", відповідного листа Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 09.03.2022 N02.01-10/241, Наказу начальника Кременчуцької районної військової адміністрації від 10.03.2022 "Про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти району", Наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту від 10.03.2022 номер 18 "Про організацію освітнього процесу" та з метою забезпечення права дітей на освіту і виконання заходів правового режиму воєнного стану. 

За заявою одного із батьків навчання буде організовано також і для учнів із числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб, у тому числі за індивідуальною (екстернатною або сімейною (домашньою) формою навчання.

У закладах дошкільної освіти нашої територіальної громади освітній процес  тимчасово припинено.

Дякую всім вам за розуміння. Ворог може зруйнувати стіни наших будинків, наших шкіл, церков, пологових будинків. Але ніколи не добереться до нашої душі, до нашого серця, до нашого вміння жити вільно.

*Зверніть увагу на такі особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного часу:

  1. Учні, які знаходяться за кордоном чи в межах України та виходять на зв’язок, можуть навчатися дистанційно.
  2. Батькам треба повідомляти про відсутність учня на уроці.
  3. Учні, які знаходяться на сімейній формі навчання, теж можуть бути присутніми на дистанційних уроках, надсилати роботи. Вони будуть враховані під час оцінювання в кінці семестру.
  4. У разі, коли під час уроку оголошується сигнал «Тривога»,  учителю й учням треба відразу припиняти урок та прямувати в найближче сховище. Після відбою сигналу «Тривога» освітній процес продовжується відповідно до вищезазначеного розкладу. Якщо урок повинен був відбутися під час сигналу «Тривога», синхронного режиму не може бути, але заплановане заздалегідь завдання до уроку виставляється автоматично в гугл-класі. На наступному уроці вчитель може скоригувати процес вивчення навчального матеріалу.

Шановні учні, батьки та особи, які їх заміняють!

Пам’ятаймо про те, що найперше завдання зараз – подбати про збереження ресурсного стану всіх учасників освітнього процесу.

Категорія: Новини | Переглядів: 56 | Додав: osvita_peschane | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar